DMCA

Spotify apk olarak, başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyor ve kullanıcılarımızdan da aynısını yapmalarını bekliyoruz. Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ve diğer geçerli yasalar uyarınca aşağıdaki DMCA politikasını benimsedik.

Sizden veya kuruluşunuzdan gelen herhangi bir içeriği yanlışlıkla dahil ettiysek özür dileriz. Bunun için özür dileriz ve gelecekte bunun tekrarlanmayacağı konusunda sizi temin ederiz. Web sitemizde kullanılan içeriğin gerçek sahibiyseniz, lütfen bize [email protected] adresine adınızı, kuruluşunuzun adını, iletişim bilgilerinizi, ihlal eden URL’yi ve telif hakkı kanıtını (URL veya yasal belge) içeren bir e-posta gönderin.

İhlal eden içeriği 2-3 gün içinde kaldıracağımı garanti ederim.

Bildirim ve Geri Alma Prosedürleri

Web sitemizdeki herhangi bir içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, belirlenmiş DMCA temsilcimize bir telif hakkı ihlali bildirimi gönderebilirsiniz. Bildiriminiz aşağıdaki bilgileri içermelidir:

  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası.
  • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan eserin kimliği veya tek bir çevrimiçi sitedeki birden fazla telif hakkıyla korunan eser tek bir bildirim kapsamındaysa, söz konusu sitedeki bu tür eserlerin temsili bir listesi.
  • İhlal edici olduğu veya ihlal edici faaliyete konu olduğu iddia edilen ve kaldırılması veya erişiminin engellenmesi gereken materyalin tanımlanması ve hizmet sağlayıcının materyalin yerini tespit etmesine izin verecek makul ölçüde yeterli bilgi.
  • Hizmet sağlayıcının şikayetçi tarafla iletişime geçmesine izin vermek için makul ölçüde yeterli olan adres, telefon numarası ve varsa şikayetçi tarafla iletişime geçilebilecek bir elektronik posta adresi gibi bilgiler.
  • Şikayet eden tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanımına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasalar tarafından izin verilmediğine dair iyi niyetli bir inanca sahip olduğuna dair bir beyan.
  • Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yalan beyanda bulunma cezası altında, şikayet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair bir beyan.

Karşı Bildirim

Web sitemizde yayınladığınız materyalin bir hata veya yanlış tanımlama sonucu kaldırıldığını veya erişiminin engellendiğini düşünüyorsanız, belirlenmiş DMCA temsilcimize bir karşı bildirimde bulunabilirsiniz. Karşı bildiriminiz aşağıdaki bilgileri içermelidir:

  • Fiziksel veya elektronik imza.
  • Kaldırılan veya erişimin devre dışı bırakıldığı materyalin tanımlanması ve materyalin kaldırılmadan veya erişim devre dışı bırakılmadan önce göründüğü konum.
  • Yalan beyanda bulunma cezası altında, kaldırılacak veya devre dışı bırakılacak materyalin yanlışlıkla veya yanlış tanımlanması sonucunda materyalin kaldırıldığına veya devre dışı bırakıldığına dair iyi niyetli bir inancınız olduğuna dair bir beyan.
  • Adınız, adresiniz ve telefon numaranız ve adresinizin bulunduğu yargı bölgesi için Federal Bölge Mahkemesinin veya adresiniz Amerika Birleşik Devletleri dışındaysa, hizmet sağlayıcının bulunabileceği herhangi bir yargı bölgesinin yargı yetkisini kabul ettiğinize ve (c)(1)(C) alt bölümü uyarınca bildirim sağlayan kişiden veya bu kişinin bir temsilcisinden gelen işlem hizmetini kabul edeceğinize dair bir beyan.

İhlalin Tekrarı

Politikamız, uygun durumlarda, ihlalleri tekrarlayan kullanıcıların hesaplarını sonlandırmaktır.

Atanmış Temsilci

Telif hakkı ihlali iddialarının bildirimi için belirlenmiş DMCA temsilcimiz:

Spotify Temsilcisi E-posta: [email protected]

DMCA Politikasındaki Değişiklikler

DMCA politikamızı herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya revize etme hakkımızı saklı tutarız. Bu politikada herhangi bir değişiklik yapıldıktan sonra web sitemizi kullanmaya devam ederek, revize edilmiş politikaya bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz.

Bize Ulaşın

DMCA politikamız veya web sitemizin kullanımı hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin.