Spotify Premium Apk Ucretsiz Indir

spotify apk

Spotify Premium Apk, premium özelliklere sahip ve müzik filigranı olmayan ücretsiz bir uygulamadır. Tüm müzikler ücretsiz erişim için mevcuttur. Uygulama birden fazla ücretli üyelik seviyesi sunar. Artık premium özelliklere erişiminiz var. Bunlar arasında, siz iptal edene kadar otomatik olarak yenilenen abonelik seçenekleri vardır.

İndirme bağlantısı birkaç saniye sonra hazır değilse lütfen tıklayın.

Spotify Premium Apk, ücretsiz sürümde bulunmayan birçok özellik içerir. Bu mod MrDude, Balatan ve xC3FF0E ekibi tarafından oluşturulmuştur. (Onlara çok teşekkürler.)

Geliştirici ekip tarafından Spotify’ın tam olarak hangi yönlerinin değiştirildiğine bakacağız: 

Spotify Connect’in kilidi açıldı: Daha hızlı erişim için Spotify Connect, Facebook hesabınızı kullanarak oturum açmak veya bir hesaba kaydolmak için kullanılabilir. 

Görsel Reklamlar Engellendi: Tüm görüntülü reklamlar devre dışı bırakıldı.

Sesli reklamlar Engellendi: Sesli reklamlar düzenli olarak müzik deneyimini bozar ve ivmeyi düşürür; değiştirilmiş sürüm bu tür reklamları da devre dışı bırakır.

Arama Etkinleştirildi: Premium apk, ses çalma çubuğunu aramanıza ve şarkının herhangi bir bölümünü istediğiniz kadar dinlemenize olanak tanır. 

Herhangi Bir Şarkıyı veya Albümü Seçin ve Çalın: Premium bir plana yükseltmeniz istenmeden herhangi bir albümü veya herhangi bir albümden herhangi bir müziği seçip çalmak için nihai güç. 

Sınırsız Karıştırma: Spotify Free yalnızca karışık müzik çalma deneyimi sunar; ancak Spotify Premium mod ile sınırsız karışıklık kullanabilir ve listeden herhangi bir şarkıyı çalabilirsiniz. 

Herhangi Bir Şarkıyı Çalabilme: İster bir albümden ister bir sanatçı sayfasından müzik çalın, mod herhangi bir şarkıyı veya parçayı seçmenize ve çalmanıza olanak tanır. 

Aşırı Ses Kilidi Açıldı: Spotify, ses çalma kaliteleri arasında seçim yapmanıza olanak tanıyan bir işlev sunar; mod bu özelliğin kilidini açar ve en yüksek kaliteli ses formatında çalmanıza olanak tanır.

Tekrarlar Etkin: Ücretsiz sürüm parçaları tekrarlamanıza izin vermez. Premium mod, tekrarlama seçeneğini kullanarak favori müziğinizi etkileşime girmenize gerek kalmadan tekrar tekrar dinlemenizi sağlar. 

Canvas Etkin: Canvas, Spotify’ın müzisyenler için müthiş yeni bir özelliğidir. Kullanıcı müzik dinlerken şimdi çalıyor bölümündeyse, albüm kapağını sürekli olarak çalan kısa bir film veya animasyon olarak ekleyebilirler. 

Storyline Etkinleştirildi: Spotify Storyline özelliği, şu anda çalan şarkıdan içgörüler ve şarkı sözleri görüntüleyerek müzik dinlerken sanatçıyla daha bağlantılı hissetmenizi sağlar. 

Tema Desteği: Mod ile, özel tasarlanmış temaları kullanarak uygulamanın görünümünü ve hissini değiştirebileceksiniz. 

İstenmeyen İzinler, Alıcılar ve Hizmetler Devre Dışı Bırakıldı / Kaldırıldı: Uygulama, sistemi aşırı yükleyen ve pil gücünü tüketen çok sayıda istenmeyen alıcı, hizmet ve izin içeriyordu; bunların tümü kaldırıldı ve devre dışı bırakıldı. 

Analitik/Çarpışma Raporları Kaldırıldı: Spotify varsayılan olarak uygulama kullanımınıza göre analitik ve çökme raporları oluşturur; uygulamaların bellek tüketimini azaltmak için bu özellik kaldırıldı.

Yorum yapın