Disclaimer

Spotify uygulamasıyla ilgili bilgi ve kaynaklar sağlayan bir web sitesi olan Spotify apk’ya hoş geldiniz. Bu web sitesine erişerek ve kullanarak, aşağıdaki feragatnameye, kullanım hüküm ve koşullarına ve gizlilik politikamıza uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesinde sağlanan bilgi ve yazılımlar yalnızca eğitim amaçlı ve kişisel kullanım içindir. Bilgileri güncel ve doğru tutmak için çaba göstermeme rağmen, web sitesi veya web sitesinde yer alan bilgiler, ürünler, hizmetler veya ilgili grafiklerle ilgili olarak herhangi bir amaç için eksiksizlik, doğruluk, güvenilirlik, uygunluk veya kullanılabilirlik hakkında açık veya zımni hiçbir beyan veya garanti vermiyoruz.

Bağlantı sağladığımız üçüncü taraf web sitelerinin, yazılımların veya hizmetlerin içeriğine veya doğruluğuna sahip olduğumuzu iddia etmiyoruz veya bunları onaylamıyoruz. Önerdiğimiz veya indirme bağlantısı sağladığımız herhangi bir üçüncü taraf yazılımının veya hizmetinin güvenliğini, emniyetini veya kalitesini garanti etmiyoruz. Bu web sitesinde sağlanan bilgilere dayanarak gerçekleştireceğiniz her türlü eylemin riski size aittir.

Bu web sitesinde önerilen herhangi bir yazılım veya hizmetin indirilmesi veya kullanılması sonucunda bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda meydana gelebilecek zararlardan sorumlu değiliz. Saygın bir antivirüs yazılımı kullanmanızı ve internetten yazılım indirirken ve kurarken dikkatli olmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

İndirilen herhangi bir yazılım veya hizmetin kullanımı kendi takdirinize ve riskinize bağlıdır ve bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza gelebilecek herhangi bir zarardan, veri kaybından veya bu tür bir yazılım veya hizmetin kullanımından kaynaklanan diğer zararlardan yalnızca siz sorumlu olacaksınız.

Hüküm ve koşulları ihlal eden herhangi bir yazılım veya hizmetin kullanımını teşvik etmiyoruz veya desteklemiyoruz. Spotify apk ile ilgili bilgi ve kaynakları yalnızca eğitim amaçlı sağlıyoruz. Bu web sitesinin kullanıcıları tarafından sağlanan bilgilere dayanarak gerçekleştirilen her türlü eylemin riski yalnızca kendilerine aittir.

Bu web sitesini kullanarak, bu web sitesini kullanımınızdan veya bu hüküm ve koşulları ihlal etmesinden kaynaklanan her türlü iddia, yükümlülük, hasar, kayıp, maliyet, masraf veya ücrete (makul avukatlık ücretleri dahil) karşı Spotify apk ve bağlı kuruluşlarını, memurlarını, direktörlerini, çalışanlarını, acenteleri, lisans verenlerini ve tedarikçilerini tazmin etmeyi, savunmayı ve zararsız tutmayı kabul edersiniz.

Bu feragatnameyi herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya revize etme hakkımız saklıdır. Bu feragatnamede herhangi bir değişiklik yapıldıktan sonra bu web sitesini kullanmaya devam ederek, revize edilmiş şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz.

Bu feragatname veya bu web sitesinin kullanımı hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin.